Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wągrowcu

Zmiana rejonów pracowników socjalnych

6 sierpnia 2018

Od dnia 01 września br. nastąpią zmiany w rejonach pracowników socjalnych

Wykaz rejonów pracowników socjalnych obowiązujący od dnia 01.09.2018 r.

Nr rejonu

Nazwisko i imię prac. socjalnego

Nazwy ulic

Nr pokoju

I

Radosław Bugaj

Bezdomni, Kolejowa, Pocztowa, Reja, Rynek, Wojska Polskiego, Plac kardynała Stefana Wyszyńskiego

13

II

Krzysztof Majorczyk

Asnyka, Bezdomni, Boczna, Kręta,  Krótka, Libelta, Lipowa, Łąkowa, Okrężna, Pałucka, Plac Piastowski, Warzywna, Wschodnia, Zaułek, Zespołowa, Zielona, Plac kardynała Stefana Wyszyńskiego

13

III

Jasińska Irena

Bartodziejska, Bażantowa, Bobrownicka, Borówkowa, Brzoskwiniowa, Cisowa, Czereśniowa, Dębińska, Fiołkowa, Głogowa, Gołębia, Gruszowa, Grzybowa, Jabłoniowa, Jachtowa, Jagodowa, Jesienna, Jeziorna, Jeżynowa, Kajakowa, Kasztanowa, Konwaliowa, Krucza, Leszczynowa, Leśna, Letnia, Malinowa, Morelowa, Orzechowa, Os. Kolejowe, Paprociowa, Poziomkowa, Projektowana, Regatowa, Rogozińska, Sasankowa, Śliwowa, Słoneczna, Sowia, Topolowa, Ustronie, Wiosenna, Wioślarska, Wiśniowa, Wodna, Zimowa, Żeglarska, Żurawinowa

14

IV

Woźnicka Grażyna

Berdychowska, Cicha, Daleka, Gł. Osiedla, Grunwaldzka, Harcerska, Jankowska, Łączna, Marcinkowo, Moniuszki, Pawła J. Strzeleckiego, Pl. Zwycięstwa,  Południowa, Skośna, Skrajna, Taszarowo, Taszarowska, Wierzbowa

4

V

Iwona Senger

11 listopada, Bartscha, Bonowskiego, Bukowieckiego, Grabowskiego, Kopernika, Ks. Willi, Kowalskiego, Kulińskiego, Kuźmy, Łakińskiego, Mikołajczyka, Miłoszewskiego, Mussolffa, Nad Nielbą, Nożyńskiego, Nawrowskiego, Owocowa,  Os. Wschód, Palińskiego, Piaskowa, Plac Błog. Michała Kozala, Polna, Przybyszewskiego, Siostry Joanny, Rzeczna, Straszewska, Tylmana, Wegnera, Węgierskiego, Wiejska, Wróblewskiego,

14

VI

Joanna Cholewińska-Pacholska

Aleja Jana Pawła II, Bydgoska, Durowo, Farna, Kościuszki, Średnia, Wachowiaka

12

VII

Alicja Kotecka

Dworcowa, Cysterska, Janowiecka, Jeżyka,  Opacka, Skocka,

4

VIII

Agnieszka Hermańska

Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Fidlera, Iłłakowiczówny, Kalinowa, Kasprowicza, Kcyńska, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kraszewskiego, Kruczkowskiego, Kwiatowa, Leśniczówka- Kaliska, Modrzewiowa, Modrzewskiego, Ogrodowa, Orzeszkowa, Osiedle Niepodległości, Plac Wrzosowy, Plac Zielony, Prusa, Przemysłowa, Reymonta, Rolna, Różana, Rgielska, Sienkiewicza, Słowackiego, Sosnowa, Świerkowa, Św. Wojciecha, Wyspiańskiego, Zapolskiej,  Żeromskiego, T. Boya – Żeleńskiego

4

IX

Elżbieta Orłowska

Gnieźnieńska, Mickiewicza

15

X

Katarzyna Oleszak-Trybulska

Klasztorna, Ks. Wujka, Osiedle Przy Skrzyżowaniu Rzek, Poznańska, Powstańców Wlkp., Przecznica, Spokojna, Targowa

15

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie