Pracownicy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Pracownicy Ośrodka

Nazwisko i imię Stanowisko Nr pokoju Nr telefonu
Tomaszewski Grzegorz Kierownik MOPS 8a 67 268 09 86
Weronika Jagacińska Specjalista do spraw pracowniczych 3 67 268 09 88

Wachowska Wioleta

Ajtner Aleksandra (zastępstwo)

Pomoc administracyjna - sekretariat 8 67 262 08 85
510 924 485
Rożek Marta Pomoc administracyjna 3 665 640 375
Zespół Finansowo-Księgowy
Zopf Monika Główny księgowy - kierownik Zespołu 12 67 268 09 95
Szkudlarz Marta Starszy inspektor 12 67 268 09 95
Chraplak Agnieszka Podinspektor 12 67 268 09 95
Pracownicy socjalni
Bugaj Radosław Specjalista pracy socjalnej 13 67 268 09 96
665 640 929
Brzostowicz Anna Pracownik socjalny 4 67 268 09 92
665 640 502
Cholewińska-Pacholska Joanna Specjalista pracy socjelnej 6 67 268 09 85
665 640 822
Jankiewicz Iwona Główny specjalista pracy socjalnej 8b 67 268 09 91
Jasińska Irena Specjalista pracy socjalnej 14 67 268 09 97
665 640 016
Kotecka Alicja Specjalista pracy socjalnej 4 67 268 09 92
665 640 694
Majorczyk Krzysztof Specjalista pracy socjalnej 13 67 268 09 96
665 641 161
Nawrocka Renata Starszy pracownik socjalny 8b 67 268 09 91
Oleszak-Trybulska Katarzyna Specjalista pracy socjalnej  15 67 268 09 98
665 640 216
Orłowska Elżbieta Starszy specjalista pracy socjalnej  15 67 268 09 98
665 640 253
Senger Iwona Specjalista pracy socjalnej  14 67 268 09 97
665 641 440
Walczak Małgorzata Pracownik socjalny 6

 

665 640 488

Kwaśniak Magdalena Pracownik socjalny 4

67 268 09 92

 

Woźnicka Grażyna Starszy specjalista pracy socjalnej  4 67 268 09 92
Zespół Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych
Białkowska Ewelina Inspektor - świadczenia rodzinne 9 67 268 09 83
607 077 275

Głowacka Anna

Strzyżewska Róża

Podinspektor - świadczenia rodzinne

Referent (zastępstwo) - świadczenia rodzinne

9 67 268 09 83
607 077 275
Goździk Natalia Podinspektor - świadczenia rodzinne 9 67 268 09 83
607 077 275
Wierzbicka Małgorzata Inspektor - fundusz alimentacyjny 9a 67 268 09 87
607 077 275
Mikołajczak-Pepka Kamila Podinspektor - fundusz alimentacyjny 9 67 268 09 83
607 077 275
Ratajczak Tomasz Kierownik Zespołu 11 67 268 09 94
607 077 275
Dodatki mieszkaniowe i energetyczne
Pazdowska Natalia Podinspektor  10 67 268 09 93

Karty: dużej rodziny, seniora, młodego wągrowczanina
Kaminiecka Joanna Podinspektor 5

67 268 09 84

603 203 097

Asystenci rodziny
Hermańska Agnieszka Asystent rodziny    
Kujawa Sylwia Starszy asystent rodziny    

Dzienny Dom Seniora (ul. Powstańców Wlkp. 30)
telefon komórkowy: 607 077 523

Wawrzyniak Aldona Starszy specjalista pracy socjalnej   67 262 83 12
Toboła Daniela Instruktor terapii zajęciowej   67 262 83 12
Pawłoszek Patrycja Fizjoterapeuta   67 262 83 12
Opiekunki (praca w terenie)     

Cholewińska-Kozak Małgorzata

Opiekun - sprzątaczka    

Drzewiecka Renata 

Opiekun w ośrodku pomocy społecznej    

Gawryszewska Joanna

Opiekun w ośrodku pomocy społecznej  

 

Głowska Beata

Opiekun w ośrodku pomocy społecznej    

Grześnik Ewelina

Opiekun w ośrodku pomocy społecznej    

Konieczna Małgorzata

Opiekun w ośrodku pomocy społecznej     

Kubanek Katarzyna

Opiekun w ośrodku pomocy społecznej    

Małecka-Witt Agnieszka

Opiekun w ośrodku pomocy społecznej    

Mrozek Magdalena

Opiekun w ośrodku pomocy społecznej    

Mrozińska Anna

Opiekun w ośrodku pomocy społecznej    

Senger Danuta

Opiekun w ośrodku pomocy społecznej    

Smykowska Ewelina

Opiekun w ośrodku pomocy społecznej    

Szyńska Joanna

Opiekun w ośrodku pomocy społecznej    

Wróblewska Justyna

Opiekun w ośrodku pomocy społecznej    
Pozostali pracownicy
Kulej Paulina Opiekun - sprzątaczka