Rejony pracowników socjalnych

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Rejony pracowników socjalnych

Ulica Pracownik socjalny Nr pokoju
11 Listopada Cholewińska-Pacholska Joanna 12
Akacjowa Hermańska Agnieszka 4
Asnyka Jasińska Irena 14
Bartodziejska Senger Iwona 14
Maksymiliana Bartscha Cholewińska-Pacholska Joanna 12
Bażantowa Senger Iwona 14
Berdychowska Jasińska Irena 14
Bobrownicka Senger Iwona 14
Boczna Orłowska Katarzyna 15
Kazimierza Bonowskiego Cholewińska-Pacholska Joanna 12
Borówkowa Senger Iwona 14
Brzoskwiniowa Senger Iwona 14
Brzozowa Hermańska Agnieszka 4
Bukowa Hermańska Agnieszka 4
Ks. Macieja Bukowieckiego Cholewińska-Pacholska Joanna 12
Bydgoska nry nieparzyste i nr 26 Woźnicka Grażyna 4
Bydgoska nry parzyste z wyj. 26, 28, 30, 32, 34 Bugaj Radosław 13
Bydgoska nr 28, 30, 32, 34 Oleszak-Trybulska Katarzyna 11
Cicha Jasińska Irena 14
Cisowa Senger Iwona 14
Cysterska Majorczyk Krzysztof 13
Czereśniowa Senger Iwona 14
Daleka Jasińska Irena 14
Dębińska Senger Iwona 14
Durowo Bugaj Radosław 13
Dworcowa Bugaj Radosław 13
Farna Kotecka Alicja 4
Arkadego Fiedlera Hermańska Agnieszka 4
Fiołkowa Senger Iwona 14
Gabrieli Zapolskiej Hermańska Agnieszka 4
T. Goetzendorfa-Grabowskiego Cholewińska-Pacholska Joanna 12
Głogowa Senger Iwona 14
Główna Osiedla Jasińska Irena 14
Gnieźnieńska Woźnicka Grażyna 4
Gołębia Senger Iwona 14
Grunwaldzka Jasińska Irena 14
Gruszowa Senger Iwona 14
Grzybowa Senger Iwona 14
Harcerska Jasińska Irena 14
Kazimiery Iłłakowiczówny Hermańska Agnieszka 4
Jabłoniowa Senger Iwona 14
Jachtowa Senger Iwona 14
Jagodowa Senger Iwona 14
Aleja Jana Pawła II Kotecka Alicja 4
Jankowska Jasińska Irena 14
Janowiecka nry parzyste Orłowska Elżbieta 15
Janowiecka od nr 1-39 Woźnicka Grażyna 4
Janowiecka nry nieparzyste od nr 41 Cholewińska-Pacholska Joanna 12
Jesienna Senger Iwona 14
Jeziorna Senger Iwona 14
Jeżyka Orłowska Elżbieta 15
Jeżynowa Senger Iwona 14
Kajakowa Senger Iwona 14
Kalinowa Hermańska Agnieszka 4
Jana Kasprowicza Hermańska Agnieszka 4
Kasztanowa Senger Iwona 14
Kcyńska Hermańska Agnieszka 4
Klasztorna Kotecka Alicja 4
Kochanowskiego Hermańska Agnieszka 4
Kolejowa Oleszak-Trybulska Katarzyna 15
Konopnickiej Hermańska Agnieszka 4
Konwaliowa Senger Iwona 14
Ks.Stanisława Kopernika Cholewińska-Pacholska Joanna 12
Kościuszki Bugaj Radosław 13
Włodzimierza Kowalskiego Cholewińska-Pacholska Joanna 12
Józefa Ignacego Kraszewskiego Hermańska Agnieszka 4
Kręta Oleszak-Trybulska Katarzyna 15
Krótka Woźnicka Grażyna 4
Krucza Senger Iwona 14
Leona Kruczkowskiego Hermańska Agnieszka 4
Księdza Wujka Kotecka Alicja 4
Stanisława Kulińskiego Cholewińska-Pacholska Joanna 12
Zbigniewa Kuźmy Cholewińska-Pacholska Joanna 12
Kwiatowa Hermańska Agnieszka 4
Leszczynowa Senger Iwona 14
Leśna Senger Iwona 14
Leśniczówka-Kaliska Hermańska Agnieszka 4
Letnia Senger Iwona 14
Libelta Orłowska Elżbieta 15
Lipowa Oleszak-Trybulska Katarzyna 15
Franciszka Łakińskiego Cholewińska-Pacholska Joanna 12
Łączna Jasińska Irena 14
Łąkowa Oleszak-Trybulska Katarzyna 15
Malinowa Senger Iwona 14
Marcinkowo Jasińska Irena 14
Mickiewicza Bugaj Radosław 13
Stanisława Mikołajczyka Cholewińska-Pacholska Joanna 12
Mieczysława Miłoszewskiego Cholewińska-Pacholska Joanna 12
Modrzewiowa Hermańska Agnieszka 4
Frycza Modrzewskiego Hermańska Agnieszka 4
Moniuszki Jasińska Irena 14
Morelowa Senger Iwona 14
Jerzego Mussolfa Cholewińska-Pacholska Joanna 12
Nad Nielbą Cholewińska-Pacholska Joanna 12
Ks. Ewarysta Nawrowskiego Cholewińska-Pacholska Joanna 12
Tadeusza Nożyńskiego Cholewińska-Pacholska Joanna 12
Ogrodowa Hermańska Agnieszka 4
Okrężna Woźnicka Grażyna 4
Opacka Majorczyk Krzysztof 13
Orzechowa Senger Iwona 14
Elizy Orzeszkowej Hermańska Agnieszka 4
Osiedle Kolejowe Senger Iwona 14
Osiedle Niepodległości Hermańska Agnieszka 4
Osiedle Przy Skrzyżowaniu Rzek Kotecka Alicja 4
Osiedle Wschód Cholewińska-Pacholska Joanna 12
Owocowa Cholewińska-Pacholska Joanna 12
Piotra Palińskiego Cholewińska-Pacholska Joanna 12
Pałucka Orłowska Elżbieta 15
Paprociowa Senger Iwona 14
Piaskowa Cholewińska-Pacholska Joanna 12
Pl. Błog. Michała Kozala Cholewińska-Pacholska Joanna 12
Pl. Kard. Stefana Wyszyńskiego Bugaj Radosław / Majorczyk Krzysztof 13
Pl. Piastowski Jasińska Irena 14
Pl. Wrzosowy Hermańska Agnieszka 4
Pl. Zielony Hermańska Agnieszka 4
Pl. Zwycięstwa Jasińska Irena 14
Pocztowa Jasińska Janina 14
Polna Orłowska Elżbieta 15
Południowa Jasińska Janina 14
Powstańców Wlkp. Kotecka Alicja 4
Poziomkowa Senger Iwona 14
Poznańska Majorczyk Krzysztof 13
Projektowana Senger Iwona 14
Prusa Hermańska Agnieszka 4
Przecznica Kotecka Alicja 4
Przemysłowa Hermańska Agnieszka 4
Stanisława Przybyszewskiego Cholewińska-Pacholska Joanna 12
Regatowa Senger Iwona 14
Reja Bugaj Radosław 13
Reymonta Hermańska Agnieszka 4
Rgielska Hermańska Agnieszka 4
Rogozińska Senger Iwona 14
Rolna Hermańska Agnieszka 4
Różana Senger Iwona 14
Rynek Oleszak-Trybulska Katarzyna 15
Rzeczna Cholewińska-Pacholska Joanna 12
Sasankowa Senger Iwona 14
Sienkiewicza Hermańska Agnieszka 4
Siostry Joanny Cholewińska-Pacholska Joanna 12
Skocka Woźnicka Grażyna 4
Skośna Jasińska Irena 14
Skrajna Jasińska Irena 14
Słoneczna Senger Iwona 14
Słowackiego Hermańska Agnieszka 4
Sosnowa Senger Iwona 14
Sowia Senger Iwona 14
Spokojna Kotecka Alicja 4
Straszewska Cholewińska-Pacholska Joanna 12
Pawła E. Strzeleckiego Jasińska Irena 14
Śliwowa Senger Iwona 14
Średnia Oleszak-Trybulska Katarzyna 15
Świerkowa Senger Iwona 14
Św. Wojciecha Hermańska Agnieszka 4
Targowa Kotecka Alicja 4
Taszarowo Jasińska Irena 14
Taszarowska Jasińska Irena 14
Topolowa Senger Iwona 14
Druha Feliksa Tylmana Cholewińska-Pacholska Joanna 12
Ustronie Senger Iwona 14
Szymona Wachowiaka Bugaj Radosław 13
Warzywna Majorczyk Krzysztof 13
Ignacego Wegnera Cholewińska-Pacholska Joanna 12
Ludwika Węgierskiego Cholewińska-Pacholska Joanna 12
Wiejska Cholewińska-Pacholska Joanna 12
Wierzbowa Jasińska Irena 14
Ks. Zenona Willi Cholewińska-Pacholska Joanna 12
Wiosenna Senger Iwona 14
Wioślarska Senger Iwona 14
Wiśniowa Senger Iwona 14
Wodna Senger Iwona 14
Wojska Polskiego Oleszak-Trybulska Katarzyna 15
Ks. Władysława Wróblewskiego Cholewińska-Pacholska Joanna 12
Wschodnia Majorczyk Krzysztof 13
Stanisława Wyspiańskiego Hermańska Agnieszka 4
Zaułek Majorczyk Krzysztof 13
Zespołowa Woźnicka Grażyna 4
Zielona Oleszak-Trybulska Katarzyna 15
Zimowa Senger Iwona 14
Żeglarska Senger Iwona 14
Tadeusza Boya-Żeleńskiego Hermańska Agnieszka 4
Żeromskiego Hermańska Agnieszka 4
Żurawinowa Senger Iwona 14