Rejony pracowników socjalnych

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Rejony pracowników socjalnych wg nazwy ulicy (kolejność alfabetyczna)

Ulica Pracownik socjalny Nr pokoju
11 Listopada Senger Iwona 14
Akacjowa Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Asnyka Majorczyk Krzysztof 13
Bartodziejska Jasińska Irena 14
Maksymiliana Bartscha Senger Iwona 14
Bażantowa Jasińska Irena 14
Berdychowska Walczak Małgorzata (zastępstwo) 4
Bobrownicka Jasińska Irena 14
Boczna Majorczyk Krzysztof 13
Kazimierza Bonowskiego Senger Iwona 14
Borówkowa Jasińska Irena 14
Brzoskwiniowa Jasińska Irena 14
Brzozowa Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Bukowa Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Ks. Macieja Bukowieckiego Senger Iwona 14
Bydgoska  Cholewińska-Pacholska Joanna 14
Cicha Walczak Małgorzata (zastępstwo) 4
Cisowa Jasińska Irena 14
Cysterska Bugaj Radosław 13
Czereśniowa Jasińska Irena 14
Daleka Walczak Małgorzata (zastępstwo) 4
Dębińska Jasińska Irena 14
Durowo Cholewińska-Pacholska Joanna 14
Dworcowa Kotecka Alicja 4
Farna Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Arkadego Fiedlera Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Fiołkowa Jasińska Irena 14
Gabrieli Zapolskiej Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
T. Goetzendorfa-Grabowskiego Senger Iwona 14
Głogowa Jasińska Irena 14
Główna Osiedla Walczak Małgorzata (zastępstwo) 4
Gnieźnieńska Orłowska Elżbieta 15
Gołębia Jasińska Irena 14
Grunwaldzka Brzostowicz Anna (zastępstwo) 13
Gruszowa Jasińska Irena 14
Grzybowa Jasińska Irena 14
Harcerska Walczak Małgorzata (zastępstwo) 4
Kazimiery Iłłakowiczówny Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Jabłoniowa Jasińska Irena 14
Jachtowa Jasińska Irena 14
Jagodowa Jasińska Irena 14
Aleja Jana Pawła II Cholewińska-Pacholska Joanna 14
Jankowska Walczak Małgorzata (zastępstwo) 4
Janowiecka  Wawrzyniak Aldona 15
Jesienna Jasińska Irena 14
Jeziorna Jasińska Irena 14
Jeżyka Kotecka Alicja 4
Jeżynowa Jasińska Irena 14
Kajakowa Jasińska Irena 14
Kalinowa Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Jana Kasprowicza Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Kasztanowa Jasińska Irena 14
Kcyńska Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Klasztorna Oleszak-Trybulska Katarzyna 15
Kochanowskiego Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Kolejowa Bugaj Radosław 13
Konopnickiej Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Konwaliowa Jasińska Irena 14
Ks. Stanisława Kopernika Senger Iwona 14
Kościuszki Cholewińska-Pacholska Joanna 14
Włodzimierza Kowalskiego Senger Iwona 14
Józefa Ignacego Kraszewskiego Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Kręta Majorczyk Krzysztof 13
Krótka Majorczyk Krzysztof 13
Krucza Jasińska Irena 14
Leona Kruczkowskiego Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Księdza Wujka Bugaj Radosław 13
Stanisława Kulińskiego Senger Iwona 14
Zbigniewa Kuźmy Senger Iwona 14
Kwiatowa Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Leszczynowa Jasińska Irena 14
Leśna Jasińska Irena 14
Leśniczówka-Kaliska Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Letnia Jasińska Irena 14
Libelta Majorczyk Krzysztof 13
Lipowa Majorczyk Krzysztof 13
Franciszka Łakińskiego Senger Iwona 14
Łączna Walczak Małgorzata (zastępstwo) 4
Łąkowa Majorczyk Krzysztof 13
Malinowa Jasińska Irena 14
Marcinkowo Walczak Małgorzata (zastępstwo) 4
Mickiewicza Orłowska Elżbieta 15
Stanisława Mikołajczyka Senger Iwona 14
Mieczysława Miłoszewskiego Senger Iwona 14
Modrzewiowa Jasińska Irena 14
Frycza Modrzewskiego Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Moniuszki Walczak Małgorzata (zastępstwo) 4
Morelowa Jasińska Irena 14
Jerzego Mussolfa Senger Iwona 14
Nad Nielbą Orłowska Elżbieta 14
Ks. Ewarysta Nawrowskiego Senger Iwona 14
Tadeusza Nożyńskiego Senger Iwona 14
Ogrodowa Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Okrężna Majorczyk Krzysztof 13
Opacka Kotecka Alicja 4
Orzechowa Jasińska Irena 14
Elizy Orzeszkowej Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Osiedle Kolejowe Jasińska Irena 14
Osiedle Niepodległości Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Osiedle Przy Skrzyżowaniu Rzek Oleszak-Trybulska Katarzyna 15
Osiedle Wschód Senger Iwona 14
Owocowa Wawrzyniak Aldona 15
Piotra Palińskiego Senger Iwona 14
Pałucka Wawrzyniak Aldona 15
Paprociowa Jasińska Irena 14
Piaskowa Senger Iwona 14
Pl. Błog. Michała Kozala Senger Iwona 14
Pl. Kard. Stefana Wyszyńskiego Bugaj Radosław / Majorczyk Krzysztof 13
Pl. Piastowski Majorczyk Krzysztof 13
Pl. Wrzosowy Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Pl. Zielony Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Pl. Zwycięstwa Walczak Małgorzata (zastępstwo) 4
Pocztowa Bugaj Radosław 13
Polna Senger Iwona 14
Południowa Walczak Małgorzata (zastępstwo) 4
Powstańców Wlkp. Oleszak-Trybulska Katarzyna 15
Poziomkowa Jasińska Irena 14
Poznańska Oleszak-Trybulska Katarzyna 15
Projektowana Jasińska Irena 14
Prusa Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Przecznica Oleszak-Trybulska Katarzyna 15
Przemysłowa Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Stanisława Przybyszewskiego Senger Iwona 14
Regatowa Jasińska Irena 14
Reja Bugaj Radosław 13
Reymonta Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Rgielska Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Rogozińska Wawrzyniak Aldona 15
Rolna Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Różana Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Rynek Bugaj Radosław 13
Rzeczna Wawrzyniak Aldona 15
Sasankowa Jasińska Irena 14
Sienkiewicza Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Siostry Joanny Senger Iwona 14
Pawła E. Strzeleckiego Walczak Małgorzata (zastępstwo) 4
Skocka Kotecka Alicja 4
Skośna Walczak Małgorzata (zastępstwo) 4
Skrajna Walczak Małgorzata (zastępstwo) 4
Słoneczna Wawrzyniak Aldona 15
Słowackiego Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Sosnowa Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Sowia Jasińska Irena 14
Spokojna Oleszak-Trybulska Katarzyna 15
Straszewska Senger Iwona 14
Śliwowa Jasińska Irena 14
Średnia Cholewińska-Pacholska Joanna 14
Św. Wojciecha Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Świerkowa Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Targowa Oleszak-Trybulska Katarzyna 15
Taszarowo Walczak Małgorzata (zastępstwo) 4
Taszarowska Walczak Małgorzata (zastępstwo) 4
Topolowa Jasińska Irena 14
Druha Feliksa Tylmana Senger Iwona 14
Ustronie Jasińska Irena 14
Szymona Wachowiaka Cholewińska-Pacholska Joanna 14
Warzywna Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Ignacego Wegnera Senger Iwona 14
Ludwika Węgierskiego Senger Iwona 14
Wiejska Senger Iwona 14
Wierzbowa Kotecka Alicja 4
Ks. Zenona Willi Senger Iwona 14
Wiosenna Jasińska Irena 14
Wioślarska Jasińska Irena 14
Wiśniowa Jasińska Irena 14
Wodna Jasińska Irena 14
Wojska Polskiego Bugaj Radosław 13
Ks. Władysława Wróblewskiego Senger Iwona 14
Wschodnia Majorczyk Krzysztof 13
Stanisława Wyspiańskiego Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Zaułek Majorczyk Krzysztof 13
Zespołowa Majorczyk Krzysztof 13
Zielona Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Zimowa Jasińska Irena 14
Żeglarska Jasińska Irena 14
Tadeusza Boya-Żeleńskiego Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Żeromskiego Brzostowicz Anna (zastępstwo) 4
Żurawinowa Jasińska Irena 14